SliderMania Animals

3.0
oy
0

Küçük hayvanların yer aldığı puzzleları çözün

6.4k

Bu uygulamayı oyla

SliderMania Animals, bütün hayvan ve puzzle severler için harikadır. Bu oyun sizi sevimli küçük hayvan resimlerini bir araya getirmek için parçaları kaydıracağınız bulmaca çözme mücadelesine çağırır.

SliderMania Animals dünyanın dört bir yanından hayvan resimlerini puzzle oluşturmak için kullanır ve tamamıyla eşsiz bir oyun oynamanız için her seferinde parçaları rastgele yerleştirir. Resimleri bir araya getirmeniz ne kadar sürenizi alacak? SliderMania Animals'da bir resim seçin ve mücadeleye başlayın. Puzzle parçalarını numaralandırmak ya da mücadeleyi daha da zorlaştırmak için tümüyle kör oynamak size kalmış. İlk parçayı hareket ettirdiğiniz anda zaman sayacı, bulmacanın ne kadar zaman aldığını göstermek için çalışmaya başlar. Ayrıca, resmin kaç parçaya ayrılmasını istediğinizi de seçebilirsiniz.

Güzel hayvan resimleriyle eğlenirken puzzle çözme yeteneğinizi daha da geliştirin. Parçaları numaralandırmadan puzzle çözmede kendinize meydan okuyun ve gerçek bir SliderMania Animals uzmanı olun.
Uptodown X